Hakkında

- "Onur'un Kişisel Şeysi - Günlük İcraat Raporu" Onur Pay'ın web günlüğüdür.  Hoşlandığı, arıza olduğu, sevdiği, paylaşmak istediği notları bu sayfadan yayınlanmaktadır.

- Yazıları kaynak belirtmek şartıyla dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

- Sayfa WordPress çekirdeğine sahiptir. İçerik ve Tasarım Onur Pay'a aittir. WordPress Teması N.Design Studio - iTheme Blog Oh Blog - Black&White Temasından uyarlanmıştır tüm sayfalarımda kullandığım üstteki ağaçlı budaklı düşünen adamlı çalışma şahsıma münhasırdır.

- Blog üzerinden dışarı verilen linklerdeki sitelerin içeriğinden Onur Pay sorumlu değildir.

- Blog üzerinde kişilerin din, dil, vicdan ve hürriyet haklarını küçümseyen veya hakaret içeren yazı bulunmamaktadır. Aksini düşündüğünüz durumlarda iletişim kurup yazı hakkında önerilerinizi ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

- İçeriklerin tümü özgündür. Özgün içerik dışında yazıların veya resimlerin telif haklarıyla korunduğunu düşünüyorsanız yine iletişime geçerek yazının, resimin veya materyalin gösterimden kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

- Ziyaretçiler okudukları ve görüntüledikleri yazılara yorum ekleyebilirler. 4 Mayıs 2007 tarihli yeni yasa çerçevesinde içeriği yayınlayan kadar siteyi ziyaret edenleri de bazı sorumluluklar bağlamaktadır. Bu sorumluluklar dahilinde mevcut sayfalar üzerinde kişi zümre ve kuruluşlara hakaret içeren din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımcılığına neden olan fikir ve düşüncelerin yayınlanması, sayfalara saldırı amaçlı bağlantılar kurulması, sayfa ziyaretçilerinin ve sayfa sahibinin kişisel bilgilerinin çalınmaya çalışılması ilgili mahkemeye kaydı tutulan bağlantı bilgilerinin verilmesiyle Cumhuriyet Savcılığına bu suçlar intikal edilir. Sayfa erişim bilgileri tutulmaktadır. Proxy ve benzeri tünel yazılımları kullanılsa dahi Türk Telekom, Savcılık dilekçesiyle bu bilgileri en kısa 1 hafta en geç 3 ay içerisinde ilgili mahkemeye iletebilir.

- Hertürlü öneri istek eleştiri vs için iletişim, bloga yorum yazmam ama bir selam vereyim diyorsanız ziyaretçi defteri, Neler yaptın neleri seversin nelerle uğraşırsın derseniz profil, neye benziyorsun ne çizer neyin fotoğrafını çekersin diye merak ederseniz galeri sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. çok sıkıldım daha fazla sıkılmak istiyorum derseniz oyun, oynayabilirsiniz..

- http://www.onurpay.com ve http://blog.onurpay.com üzerinde bilgisayarınıza zarar verecek kişisel bilgilerinizi temin edecek herhangi bir yazılım ve kod dizimi bulunmamaktadır.  Bazı sayfalara üyelik ve email adresinizi vermeniz gerekebilir. Bu sizin keyfi iradenize bağlıdır.  Sizden alınan bilgiler 3. şahıslara verilmemektedir.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!