Korku – Gerilim – Sinema Filmi Önerileri

Sinema filmleri hakkında ne ahkam keseceğim ne de aşırı subjektif yorumlar yapacağım.. Tek aktarmak istediğim son dönemde izlediğim bir kaç güzel sinema filmini meraklılarına önerilerim. Hani canı sıkılır da şöyle bir ararsa ademin biri "film önerileri, korku filmi önerileri, gerilim filmi önerileri vs." diye. Buyurun Gerilim / Korku / Psikolojiklisinden fantastiklisine kadar listeniz. Tekrar söylüyorum "En iyi korku filmleri" "En iyi gerilim filmleri" listesi değil bu kime göre neye göre kisvesi altına girmeden izleyip te beğendiğim sinema eserleri. Artık DVD'sini mi alırsınız-ki çoğunun var hem de fiyatları gayet düşük- rapid rapid arayıp torrenk torrenk mi gezersiniz bilemeyeceğim ama listenin arasına bir adet güzide filmin download linkini verdim. Okuyun görün :)~

Dagon

Dagon

Evet evet ilk film kesinlikle Dagon olmalı (Filmleri seçerken diskimdeki divx, dvdrip, bdrip listesine göz attığım için harf sırasına göre gidiyorum.) Neyse neden ilk film kesinlikle Dagon? Çünkü ben seviyor kutulu :)~ cuthulhu? cthulhu? cuthulu? ne zıkkımsa zaten bilmediğim "dilce" bir kelime. Dagon bir kutulu tanrısı gibi bişi. kutulu ne ayaktır bilmiyorsanız ama merak ediyorsanız bakın derim wiki - dagon boşverin türkçesine bakmayın 2 cümle var buraya yazıyorum zaten "Dagon, hububat ve tarımdan sorumlu bir kuzeybatı Sami tanrısıdır. Ön-Amoritler, Ebla ve Ugarit şehrinin sakinleri tarafından tapınılmıştır. Eski Filistin halkının panteonunun en önemli üyelerinden biri ve belki de başlarıydı." ama öyle değil işte benim dediğim dagon öyle trişkadan bi tanrımsı değil daha çok Lovecraft fanatiklerinin tanıdığı Kutulu mitoslarında adı geçen "deep ones"'ın lideri. Neyse filmimiz bi' sahil kasabasında geçiyor. Filmdeki sahil kasabasını Çanakkale kordonunda gezerken hatırlıyorum her seferinde. (lol) Neyse bu kasabaya talihsiz bi'şekilde gelen talihsiz gencimiz ve kankaları talihsiz bir şekilde talihsiz olayların talihsiz mağdurları oluyorlar. olaylar gelişiyor. Şimdi film hakkında "spoiler" vermeme gerek yok. Ama anahtar kelimeler olarak şunları verebilirim "Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth", "Cthulhu", "H.P Lovecraft" bu 3 anahtar kelimeden birine aşinaysanız, merakınız varsa "o beybi aradığın filmdir bu" DAGON DAGON DAGON blop blop..

Destere haha şaka şaka önermiyorum destereyi d harfindeyim ya ordan gördüm 2 çift laf edeyim istedim başta çok yorum yapmayacağım dedim ama yapmadan edemiyorum. Destereyi sadece "Peker Açıkalın" var diye izlemeye çalıştım yapılmasa da olurmuş dedim bitti. Önermiyorum yani ciddiye almayın.

Hellraiser Serisi

Hellraiser

Bir Clive Barker hayranı olarak saatlerce Hellraiser üzerine methiyeler yazabilirim. Lakin işin suyunu çıkarmadan eğlenebilmek adına ve daha önce Hellraiser filmlerini izlememiş ama izlesem mi diye düşünenler için söylüyorum ki filmi baştan izlemeyin. Aynı eski oyunları yıllar geçtikten sonra tekrar oynama çalışmak gibi grafikler kötü gelebilir. Demem o ki -yanlış düşündüğümü de düşünmüyor değilim- Hellraiser 4 - Bloodline filmi ile başlangıç yapabilirsiniz. Eğer en baştan başlarsanız 80 sonrası doğupta 20 yıl sonra "A New Hope ile Star Wars izlemeye başladığınızda hissettiğiniz duyguyu hissedersiniz. Neyse Hellraiser - Bloodline filminde o dengesiz oyuncağın nasıl yapıldığı neden yapıldığı konusu anlatılıyor en azından güzel bir giriş olabilir. Sonrasında modernize bir gerilim filmi izlemek isterseniz -hele ki Midnight Meat Train gibi güzide bir Clive Barker eserini görmezden gelmediyseniz- Hellraiser 7 - Deader'i hemen ardına sizlere önerebilirim. Konusunu yine spoiler vermeden özetlersek "böyle arızalı bir oyuncak var ama chuky gibi değil, bir bulmaca, bir pandora'nın kutusu adeta, içinden öcüler çıkıyor sizi ham yapıyor -haha nasıl anlattım ama.. sözüm; a4 kağıda bulmacayı basıp katlayıp yapıştıranlara değil. Daha çok taze kan görmek isteyen korku filmi meraklısı hızlı tüketicilere- Ne dedik Hellraiser 7 - Deader, biter bitmez hemen arkasına verin Hellraiser 6 - Hellseeker'ı. Niye mi? 1. si Oz'daki Ryan O'Reily var, 2. si bol bol kan var, 3. sü yine daha modernize (nvidia fx 5200 ekran kartları çıktığı zamanlar gibi) neyse bunları seyredip te Hellraiser güzelmiş, fena değilmiş 10 üzerinde 6-8 imiş derseniz verin bünyeye gazı; soluksuz Hellraiser 1-2-3 yapın klasik nasıl olunur görün. Ha olur da siz de a4 kağıda bulmacayı basıp yapıştırıp eki eki diye bilgisayar masasına koyarsanız sakın son filmi Hellraiser 8'i izlemeyin izlettirmeyin önceki bölümler gibi  şaheserlere öyle bir saygısızlığa dur deyin. Çünkü o film tam "amerikan gençlik parti veriyor , her sahnede biri boğazlanıyor" tarzı bir filmdir felsefeden uzaktır. Felsefesi de ne ki demeyin filmleri izleyin. Spoiler veremiyorum 10-20 yıllık filmler de olsa.. Bi'de cek nikılsın'ın cinnet filmini bile daha izlemedim ben.

Joshua

Joshua

J harfindeyiz okuyucu. Joshua nasıl bir isim? Yahudi ismi. Film ne filmi? Anne yahudi, baba tatlı su hıristiyanı, kayınvalide çaçaron katolik. Joshua ise -garibim- es kaza vaftiz edilmemiş dinini büyüyünce kendi seçsin demiş dahi bir çocuk. Omen çakması diyenler çoktu.. Ama ne yazık ki Omen'deki gibi ecinniler , iblisler , demonlar bu filmde yok. Böyle nasıl diyeyim çocuk doğuştan psikopat ama diniyle , imanıyla alakası yok bu psikopatlığın. Hatta 9 yaşında bi'sosyopat bile olabilir bilmiyorum tam tanımı. Öyle işte efendim bu film. Ruh hastası bir çocuğun kimyasal bağımlısı annesinden ve işkolik babasından bir kardeşi oluyor. Bizimki bu yeni kardeşi pek sevmiyor gibi görünse de diye spoiler'e girmek üzereyken kendimi tutuyor ve uzun-sıkıcı gibi görünse de bu hoş psikolojik-gerilim filmini güzel bir pazar günü mısır ve çayla rahat rahat izleyebilirsiniz -izleyin- diyorum. Afiyet olsun.

La Terza Madre - Mother of Tears

La Terza Madre

Oley en sevdiğim gerilim filmlerinden birine Gözyaşlarının Annesi'ne geliyoruz. Bu film var ya bu film tüm sözüm ona ruh hastası korku-gerilim filmleri meraklılarını tatim tatim tatmin edebilecek bir film. Ne zaman hangi ruh hali ile izlediğinize bağlı tabi ki. Dario Argento'yu yeni yeni anlayabilmiş biri olarak bu filmi neden beğendiğimi söyleyeyim. Yönetmenin kızı var filmde güzel "Asia", "abartı Gore sahneler var. (Yazının burasına kadar ilk defa italik yazdım hehe GORE yanisi vahşet sahneleri var", "oyunculuk, kostüm, zaman-mekan, sinematografi güzel", "bol bol gizem var", "sigrıt börns vardı carpenter'in -sigara yanıkları- ondaki film manyağı koleksiyoner var", "papa var mı bilmiyorum ama vatikan var", "susperia gibi bi güzide esere göndermeler var -e olsun o kadar 3lemenin bir parçası" offf sıkıldım güzel film işte güzel gerilim-korku arası. İzleyin görün öneriyorum kaybedeceğiniz bi'şey yok.

Malefique

Malefique

Hımm bu filmi sevmeyen çok insan varmış ama diyorum ki yine Lovecraft kokusu aldığım her sanat eseri güzel oluyor. Bu filmde de hapiste 4 alakasız adam bir araya geliyor, piyasaya bir büyü kitabı çıkıyor ve o büyü kitabını kullanarak hapisten kaçmaya çalışıyor bizimkiler. Hapisteki adamlardan biri zihinsel özürlü, biri eski jönlere benzeyen röbdoşambırlı bir amca, bi'tane homoseksüel mi - travesti mi çözemediğim mahkum, sonuncusu da hikayenin ana kahramanı "kahraman". Mekan harika, konu harika, gerilim dorukta daha ne olsun..

Necronomicon ve Nightbreed

Nightbreed

Necronomicon

Tek film adı değil 2 seçme film birden. Necronomicon üzerinde çok duramayacağım türkçe alt yazısını bulmanız zor olacaktır ama onu seçme nedenim yine Lovecraft, yine kutulu ^^ kadim ismi orjinal dilinde çok telafuz etmeyeyim istedim ondan yine kutulu diye yazdım :)~ her neyse isminden anlaşılıyor necronomicon. Ölüler kitabı üzerine bir film.. Biraz sıkıcı gibi olsa da güzel sahneler oldukça fazla uyarlama filmi zaten meraklısına çıtlatayım istedim. Nightbreed ise -hehe- Clive Barker filmi. Konusu "Midian" diye ucubelerin, gecenin çocuklarının yaşadığı bir yerle ilgili. Cradle of Filth denen pop-metal grubunun bu isimde bi'albümleri çıkmıştı vakt-i zamanında. Aynen öyle grubun anlattığı midian bu filmden geliyor. Film eski olmasına (1990) rağmen oldukça görsel efektle bezenmiş. Kan var yine, vahşet eh işte, gizem iyi gibi, makyajlar grafikler güzel (voodo bansheeeeee) izlemediyseniz izleyin tavsiye ediyorum.

Sin Eater - The Order

Sin Eater - The Order

Bu filmi ben bu gece izledim. Beyazperde diye bi site var, oradaki yorumlara bozuldum, girip yorum yapmak istedim, mynet satın almış beyaz perdeyi saatlerce mynet şifrem neydi diye uğraştım, durdum ben napıyorum dedim o kadar uğraşınca beynim durdu yorumumu yazdım yazamadım yayınlarlarsa okursunuz buyurun linki. benim yazdığımı anlarsınız yayınlanırsa.. Eğer yayınlamazlarsa yine de okuyun yorumları orada yazanların tam tersine film benim için harikaydı. Denemenizde yarar var.. Evet tavsiye ediyorum izleyin. Hatta bu filmi izledikten sonra böyle bir yazı yazmak geldi içimden. Filmde vatikan var papa var dini kurum karşıtlığı var daha ne olsun.

Stir of Echoes

Stir of Echoes

Stir of Echoes şahsen popüler olmamasına üzüldüğüm Kevin Bacon'un oynadığı (filmin popüler olmamasına değil kevin bacon'un hep sinik karakterleri canlandırması vs.) sinemadan anlamayanların 6. his çakması dediği hoş bir hayalet filmi. Kahramanımız bi gün gaza gelip pardon getirilip hipnoz ediliyor ve hipnozdan çıktığında garip garip şeyler görmeye başlıyor bu bir hikaye, ailesinden biri daha böyle bir dengesizliğe kapılıyor ikinci hikaye, yaşadıkları yerin sakinleri ayrı bir hikaye, filmde yine Oz'dan bir karakterin olması (Shirley Bellinger hani şu idam koğuşundaki hatun -adını doğru yazabildiysem tabi-) ayrı bir hikaye.. Bol bol size anlanması gereken hikayeler zinciri çözün durun bu cumartesi neşesi gerilim filmini..

The Call Of Cthulhu

Call of Cthulhu

Tavsiye edip edemeyeceğim konusunda kararsız kalsam da hani diyorum ki Dagon'u izlediniz, Necronomicon'a sardınız, üstüne de The Call of Cthulhu - Dark Corners of Earth oynadınız bu filmi izlemeniz farz olabilir "deep ones" lara inanmaya başladıysanız tabi. Film yeni bir film olmasına karşın eski sinema teknikleri ile çekilmiş, biraz kısa, sessiz, siyah beyaz bir film. Konusu malumunuz ^^ anlattıklarım kafada ışık yaktıysa çekinmeden izleyiniz.. Ayıp olmayacağını biliyorum dvd si yok bi'şeyi yok piyasada indirin izleyin The Call Of Cthulhu DVDRip bedava film haha DAGON DAGON DAGON (alt yazısı da mevcut orada)

The Card Player

The Card Player

Henüz izlemedim hatta tavsiye edebilirim dediğim izlemediğim tek film. Ama konusunu hemen uyduruyorum sizlere kulaktan dolma bilgimle "poker oynanırken bi yandan snuff filmler izliyorlar sanırım". Haha bana da saçma geldi ama ne bileyim yiğit özgür ne demiş? "izlenir ki bu"

The Midnight Meat Train

The Midnight Meat Train

Oh oh sabahlar olmasın Clive Barker yeni çalışması, bol kan, az gizem meraklı gazeteci, tren, kasap, çekiç, donmuş etler, yarma bir seri katil.. Bu kadar ön bilgi yeter. Şiddetle tavsiye ediyorum izleyin izlettirin.

The Shining ve The Thing gibi iki şaheseri hala izlememiş olduğumu biliyor muydunuz? Evet evet hayvan mezarlığını bile izlemedim ben ^^ Sadece isimleri geçmiş olsun, saygıyla analım Stephen King, Con Karpıntır (biliyorum ben de karpıntır öyle yazılmaz diye carpenter sanırım doğrusu yukarıda bi yerde doğru yazmışım siz ona bakın), Stenli Kübrik, Cek Nikılsın gibi isimleri... (n'olmuş yanlış yazdıysam onlar da benim ismimi doğru yazamıyor)

Tideland - Transsiberian - Turkish Gambit bunlar gerilim filmi değil ama t harfinde gözüme çarptılar izlemediyseniz henüz, araştırın -birileri ahkam kesmiştir nasılsa- beğenirseniz ben tavsiye ettim. Beğenmezseniz benim tavsiye ettiklerim zaten gerilim / korku filmleriydi.

İyi seyirler. Umarım bi'işe yarar.


Bu yazı 25 Mart 2009 Çarşamba günü Onur Pay tarafından yazıldı

“Korku – Gerilim – Sinema Filmi Önerileri” için 38 yorum yapılmış

 1. SerkaN tarafından May 4, 2009 tarihinde yapılmış

  gerçekten yararlı oldu.

 2. emre tarafından Haz 19, 2009 tarihinde yapılmış

  yararsız hepside saçma salakça filmler pehhhhh eski filmler tarihi geçik kim izlerki bu salak filmlerii.????

 3. tubAa tarafından Haz 23, 2009 tarihinde yapılmış

  abicim bunlar korku filmi diil bnce milattan önceki filmleri koymuşsn dehşet trenine bktm çok saçma bn korkmak istiorum gülmek diil yha :) k.b

 4. Serhewde tarafından Ağu 2, 2009 tarihinde yapılmış

  Gerçek blogculuk bu..

 5. db tarafından Eki 4, 2009 tarihinde yapılmış

  yeni filmleri her yerde bulursunuz, istemediğiniz kadar çok web sitesi, tv programı ve gazetelerde reklamları var, önemli olan bu tarz kenarda köşede kalmış ama iyi filmlere ulaşmak, bence çok faydalı olmuş.

 6. cansu tarafından Eki 13, 2009 tarihinde yapılmış

  bence hiç faydali deil onların zaten kıyıda köşede kalmasinin sebebi hiç korkunç olmamalari ya da saçma olmalari

 7. samet tarafından Kas 7, 2009 tarihinde yapılmış

  bence cansu haklı artık korku filmi yapın yani biraz korkalım dicemde o kdar filim izledim hiç korkmadım ama etkiledm oldu yani yalan yoq ama bunlar m.ö gibi bişey vampirler filan yalan artık yani biraz önce omen diye bişey izledim saçma ötesi gibi bişey artık hayatta korku filmi kalmmamış gibi yada nadir biraz ilgi çekicek bişeyler bulun!!!

 8. selin tarafından Oca 6, 2010 tarihinde yapılmış

  bnece en iyi korku-gerilim filmi DABBE 2(883@0)

 9. nur tarafından Oca 29, 2010 tarihinde yapılmış

  ay boşwerin bunları gerilim isterseniz 1408 ve hasat zamanını öneririm favori filmlerim bide korku deil ama alacakaranlık serileri :D

 10. uğurr tarafından Şub 16, 2010 tarihinde yapılmış

  bi tane de güzel film koysaymışsın

 11. büşra tarafından May 23, 2010 tarihinde yapılmış

  arkadaşlar seline katılyorum ğer korkak istiyorsanız bi sürede etkisinde kalmak istiyorsanız size dabbe 2 yi öneriyorum şu ana kadar izledğim en korkunç korku filmi

 12. gamze tarafından Haz 12, 2010 tarihinde yapılmış

  bencede filmler eski bnm önerdiğim filmler session 9,içerde ve 30 gün gece gerçekten süper korku-gerilim hepsi.şiddetle tavsiye ediyorum

 13. emine tarafından Haz 16, 2010 tarihinde yapılmış

  arkadaşlar gerçekten gerilim flimi izlemek istiorsanız KONAK,İÇERDE,KORKU KAPANI 2 VE 3,TEPENİN GÖZLERİ eminim ki bu flimleri çook seweceksiniz…

 14. burak tarafından Haz 30, 2010 tarihinde yapılmış

  açıkçası kime inanacağımı şaşırdım, filmlerle ilgili bilgi veren arkadaş korku-gerilim otörü gibi konuya hakim bir imaj çiziyor ama yorumlardan çok tereddüt ettim.Bir korku filmi tutkunu olarak piyasada korkulacak çok fazla film bulamamaktan ben de muzdaripim bari kendi tavsiyelerimle birilerinin işine yarayayım : bence cehenneme bir adım 1-2,rec1-2,paranormal activity, the forth kind,doğmamış süper filmler

 15. hatice tarafından Tem 27, 2010 tarihinde yapılmış

  artık seyredebileceğim iyi film kalmadı dediğim bir zaman da yorumlarınızı okudum ve denicem.izlemediğim bir kaç film ismine rastladım.İnşallah hayal kırıklığına uğramam.Film konularında çok cayip tüketiciyimde:))))))))

 16. damla tarafından Eki 30, 2010 tarihinde yapılmış

  korku kişiden kişiye farklılık gösteren işeydir bence.kanlı teelri,sınır’da yı tavsiye edirim.ve tabiki alaca karanlık serisi.

 17. melis tarafından Kas 4, 2010 tarihinde yapılmış

  Arkadaşlar bu güne kadar çok fazla korku filmi izledim ben. sayısını hatırlayamacağım kadar çok izledim. yeni çıkanlar eskiler hemen hemen hepsini bilirim. ama aralarında bir tanesi var ki AYLAR ÖNCE İZLEMİŞ OLMAMA RAĞMEN HALA ETKİSİNDEN KURTULAMADIĞIM BİR FİLM.”””The Fourth Kind””” Ciddi anlamda film çok etkileyici çünkü filmde gerçek hayattan kamera kayıtları var. Ve Çok değer verdiğim çok önemli bir insan Ege üniversitesinde de öğretim görevlisi kendisi bu film hakkında araştırma yapmış. uzun ve kapsamlı bir araştırma. Filmdeki psikoloğun bu gün gerçek hayatta da filmde olduğu gibi felç olduğu, kızının hala kayıp olduğu ve filmdeki kayıp vakalarının sayısal verisinin de aynen gerçek olduğu kanısına varmış bu araştırmasından sonra. ben o hocamın araştırmasınıda duyduktan sonra şok oldum. MUTLAKA İZLEYİN. İNANIP İNANMAYACAĞINIZA SİZ KARAR VERECEKSİNİZ…!

 18. ibrahim tarafından Kas 18, 2010 tarihinde yapılmış

  korku gerılım ve heycan merak dahası unutulmayan flım ıstıyorum cekselerde ızlesek

 19. metin tarafından Ara 1, 2010 tarihinde yapılmış

  güzel film istiyosanız gerilim film olarak aynalar filmi çok iyi film

 20. Yusuf tarafından Oca 4, 2011 tarihinde yapılmış

  Filmler güzel’e benziyor nasıl olmuşta hiçbirini izlememişim. :( izlemem lağzım hemen

 21. mert tarafından Oca 20, 2011 tarihinde yapılmış

  filmler guzel yorumlarda guzel. Aklima gelen bir kac filmi tavsiye olarak yaziyorum. Egerrr iclerinden izlemediginiz varsa tereddutsuz izleyin:-)
  Descent 1-2, They, Mist, shutter, Ring 1-2, alien 1-2-3, Cloverfield, Orphan, Omen,

 22. mert tarafından Oca 20, 2011 tarihinde yapılmış

  mirrors 1-2, fourth kind, hills have eyes 1-2, jeepers creepers 1-2

 23. mert tarafından Oca 20, 2011 tarihinde yapılmış

  nineth gate, drag me to hell

 24. Kyo tarafından Şub 2, 2011 tarihinde yapılmış

  gerçekten sağlam hem korkmak hemde gerilmek istorsanız şiddetle adındanda anlasılmak üzere high tansiyone uani yüksek tansiyon hem izleyiciyi ters köşeye yatırıo hemde korkuto deneyin

 25. sıla tarafından Şub 14, 2011 tarihinde yapılmış

  bnnn dagonu izledimmm çkkk gzelll yhaa izlemelisinzz öneriyoummm hrkzeee

 26. alara tarafından Şub 14, 2011 tarihinde yapılmış

  Arkadaşlar bu güne kadar çok fazla korku filmi izledim ben. sayısını hatırlayamacağım kadar çok izledim. yeni çıkanlar eskiler hemen hemen hepsini bilirim. ama aralarında bir tanesi var ki AYLAR ÖNCE İZLEMİŞ OLMAMA RAĞMEN HALA ETKİSİNDEN KURTULAMADIĞIM BİR FİLM.”””The Fourth Kind””” Ciddi anlamda film çok etkileyici çünkü filmde gerçek hayattan kamera kayıtları var. Ve Çok değer verdiğim çok önemli bir insan Ege üniversitesinde de öğretim görevlisi kendisi bu film hakkında araştırma yapmış. uzun ve kapsamlı bir araştırma. Filmdeki psikoloğun bu gün gerçek hayatta da filmde olduğu gibi felç olduğu, kızının hala kayıp olduğu ve filmdeki kayıp vakalarının sayısal verisinin de aynen gerçek olduğu kanısına varmış bu araştırmasından sonra. ben o hocamın araştırmasınıda duyduktan sonra şok oldum. MUTLAKA İZLEYİN. İNANIP İNANMAYACAĞINIZA SİZ KARAR VERECEKSİNİZ…!

 27. denizzzzzzzzz tarafından Şub 14, 2011 tarihinde yapılmış

  bence hiç faydali deil onların zaten kıyıda köşede kalmasinin sebebi hiç korkunç olmamalari ya da saçma olmalari

 28. sanane lnnnnnnnnn ökzzzz tarafından Şub 14, 2011 tarihinde yapılmış

  bencede filmler eski bnm önerdiğim filmler session 9,içerde ve 30 gün gece gerçekten süper korku-gerilim hepsi.şiddetle tavsiye ediyorum

 29. deniz tarafından Nis 30, 2011 tarihinde yapılmış

  iyi

 30. Overkill tarafından May 19, 2011 tarihinde yapılmış

  Saçma salak dediginiz filmlerin yüzbinler üzerinde hayranı var :) Omen i izledim saçmaydı diyen arkadaşlar var burda :) Hangi korku filmi saçma deilki :D yada sen kaç kere trene bindinde milleti kesip askılara astılar :)
  Arkadaş kült mertebesine erişmiş filmleri koymuş buraya.
  Google var ken gidip orda arayın madem ben sevdim yazıyı çokda başarılı olmuş tebrik ederim

 31. gamze tarafından May 27, 2011 tarihinde yapılmış

  bence musalla

 32. gamze tarafından May 27, 2011 tarihinde yapılmış

  pardon musallat

 33. ultraslanenes tarafından Tem 8, 2011 tarihinde yapılmış

  selin…
  dabbe 2 demişssiniz ben o filmi korku filmi deiye izleyeyim belki korkarım dedim…
  tamam biraz korku vardı kabul ama harbiden çok komikti o film ya :))
  ama dabbe1 daha korkunç olabilir ona göre :)
  valla önermek isterim günlerdir korku filmi izliyorum ama yok yani korkutabilecek düzeyde film yok ama dün 13. hayalet diye bir şey izledim aşırı böyle korkusu yoktu ama güzel sayılır..

 34. gül tarafından Tem 9, 2011 tarihinde yapılmış

  ya aynaları zleyen varsa niye sonunda adam görünmüyo

 35. gül tarafından Tem 9, 2011 tarihinde yapılmış

  birde bana en iyi korku film önerir misiniz

 36. damla tarafından Oca 10, 2012 tarihinde yapılmış

  bence hiç korkunç deyiler ve eski filimler hepsi hani korku hani gelirilim

 37. irem tarafından Şub 7, 2012 tarihinde yapılmış

  millet bem bunların hiçbirini izlemedim fakat dehşet treni çok korkunç die duymuştum ayriyetten de filmleri izlemedim fakat resimlerinden ve adlarından anladıım kadarıyla dediiniz gibi milattan önce falan nese size bikaç film önersinde bulunacağım eğer öldürmeli kanlı şeyler arıyorsanız size:gerilim hattı-anneler günü katlimını öneririm şeytanlı bir şey arıyorsanız da size:içimdeki şeytanı öneririm fakat ikisi çıkmış galiba benm dedimde cidden korkup etkilenceinizi düşnyrm filmde belinden bağlı 2 kız kardeş var okullarında aynı çocuğu seviyorlar bnm dediim böle onu izlersnz kesinlikle korkup etkileneceksinizdir macera filmi arayan varsa da önerim:zathura iyi seyirlerr

 38. saane tarafından Haz 10, 2014 tarihinde yapılmış

  izlemenız gereken bı fılım drag me to hell(kara buyu) korkunc ve gercekten cok guzel bır korku fılmı

Siz ne diyorsunuz?

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!