Şubat, 2007 tarihli arşiv

Google

Google Resmi Sayfaları

Yazının devamı.. »

Saturn’un Uydusu Titan’dan Son Haberler

Titan
Yazının devamı.. »

Tekerlekli Sandalye Kullanicilari Icin

kengru
günümüz tarzı, vücut fonksiyonlarını tam kullanamayanlar için hiç te uygun olmayan tasarımlara hizmet veriyor. çok kısıtlı imkanlar sağlık sorunları olanların hizmetine sunuluyor. tekerlekli sandalye kullanıcıları ülkemizde hala otobüse binemiyorken macaristan'da ortopedik sağlık, bakım ürünleri üreten ve rehabilitasyon hizmeti sağlayan Rehab Ltd. ürettiği yeni otomobillerle bu bencil ve çoğunluğa hizmet veren tasarım çılgınlığını yararlı işlere kullanıyor. "kengru" ismindeki düşük maliyetlerde üretilen bu araçlar tekerlekli sandalye kullananların sandalyelerinden inmeden araca binip kullanabilmelerini sağlıyor. bu bir tasarım mucizesi değil ve trilyonluk bir yatırım da değil. ülkemize bir ara uyduruk motorlu bisikletler sokulmuştu hız ya da taşıma kapasitesi olmayan bu araçlara harcanan paralarla eminim böyle otomobiller yapılabilirdi.

Hannibal Rising DivX

Dün gece izledim bu filmi açıkçası uyuklaya uyuklaya ve istemeye istemeye. neden buraya yazıyorum önemli olan bu benim için.. gelen ziyaretçilerin istatistiklerine baktığımda "hannibal rising divx" diye aratıp bu sayfaya gelenlerin sayısı oldukça fazla. gelmelerinin sebebi de aylar önce 2007'de vizyona girecek filmler arasında bu film hakkında da yorum yapmış olmam. şimdi gelelim tekrar neden yazdığıma; öncelikle bu aramayı gerçekleştiren arkadaşlara önemle söyleyeceğim şey aradığınız bu filmin henüz orjinal bir kaydı bulunmuyor. yanisi nereden indirirseniz indirin aradığınız bu filmi kesinlikle ama kesinlikle sinema çekimi olarak izlemek zorunda kalacaksınız... bunu başta belirtmek istedim. 2. si film kesinlikle vasatın da altında. kuzuların sessizliği'nin ardından hannibal'ın çekilmesiyle adını kullanarak yapılmış yeni bir film, hannibal rising. hannibal'ın neden yamyam olduğunu anlatıyor. kurgu fena sayılmaz ama klişe. beklediğim iç gıcıklayıcı zeka küpü sahneler de yok üstelik. nerde lecter'ın beyin sote yaptığı sahne.. bir ara kızıl ejder diye bir versiyonu çıkmıştı yine bu filmin popüleritesini kullanan. üzüldüm açıkçası beklediğim keyfi alamadım filmden. bu arada divx arayan insanlara tavsiyem web siteleri üzerinden yapılan aramalarınız hayal kırıklığıyla sonuçlanacaktır. size tavsiyem paylaşım programlarına yönelmeniz ve AviPreview gibi bir programla indirme tamamlanmadan dosyalara ön izleme yapmanızdır... yeni filmler için çok heveslenmeyin bu arada hayal kırıklığına uğramanız garanti... Yazının devamı.. »

Deprem Sözlüğü

Artcı deprem: Ana depremin meydana gelmesinden sonra, ana şoku izleyen daha küçük sarsıntılar dizisidir. Ne kadar süre ile devam edecekleri konusunda ise kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Yazının devamı.. »
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!