Aralık, 2006 tarihli arşiv

Grip Aşısı

Grip Aşısı yaptırmak gripten ne kadar koruyor?

Yazının devamı.. »

Adrese Dayali Nüfus Kayit Sistemi Nedir?

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Nedir? Kişilerin yerleşim yerlerine göre nüfus bilgilerinin güncel olarak tutulduğu, nüfus hareketlerinin her an izlenebildiği, MERNİS kayıtlarındaki TC Kimlik Numarasına göre kişiler ile ikamet adreslerinin eşleştirildiği bir kayıt sistemidir. Yazının devamı.. »

pink floyd – wish you were here

demek anlatabileceğini sanıyorsun cehennemden cenneti acılardan mavi gökleri anlatabilir misin soğuk çelik bir raydan yeşil bir tarlayı bir gülümsemeyi peçeden anlatabileceğini sanıyor musun sana kahramanların yerine hayaletleri ağaçların yerine sıcak külleri mi koy dediler serin bir meltem yerine sıcak havayı değişim yerine donuk konforu ve kafeste liderliği bir savaş yürüyüşüyle mi değiştin ne kadar ne kadar isterdim burada olmanı yıllar yılı bir akvaryumda yüzen iki yitik ruhuz biz aynı eski yerlerde dolaşıp duran ki ne bulduk aynı eski korkular keşke burada olsaydın...

Beyaz Tavşan – White Rabbit

bir hap büyültür seni ve bir hap küçültür ve annenin sana verdiği şey hiçbir şey yapmaz git alice'e sor o 3,5m. uzunluğunda olduğunda Yazının devamı.. »

Antikythera

Antikythera

Yazının devamı.. »
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!