Kasım, 2006 tarihli arşiv

ad@soyad “MSN” almak

Link'i tıklayın "Evet, e-posta adresim kullanılsın" seçeneğini seçin Formun E-posta Adresine örn: onur[at]onurpay.com yazın "devam" deyin karşınızda cıkan ekrana biraz önceki yazdığınız mail adresini yazın. fakat bu şekilde sadece msn messenger için kullanabilirsiniz, bu adresle msn üzerinden mail okuyamazsınız ve gönderemezsiniz... daha sonra kaydettirdiğiniz e-mail adresine kendi kontrol panelinizden girip aktivasyon mailindeki linke tıklayın yönergeleri izleyin.

2007 de vizyona girecek filmler

Hostel - Part II Gösterim: Ocak ilk hafta 2007 Yönetmen: Eli Roth Oyuncular: Lauren German, Heather Matarazzo, Bijou Phillips Tarantinonun el verdiği eli roth ilk filminin üzerindeki eksikleri tamamlayıp yeni projeye el atmış. konsept aynı jenerasyon farklı.. bekleyelim görelim. Trailer Yazının devamı.. »

The Warriors (1979) – Walter Hill

Walter Hill bu filmde belki de yapılmış en iyi gangster hikayesini ortaya koymuş. bu 79 yapımı filmde New York'ta Coney Adası Çetesi The Warriors'un; büyük çeteler arası toplantıda en büyük çete Riffs'in liderini öldürmesi suçlamasıyla başlıyor. warriors'un bu olay sonrasında yaşadıkları 1 gün filmde mükemmel ama gerçekten mükemmel bir şekilde anlatılıyor. tesadüf eseri elime geçen bu filmi gerçekten izlemenizi tavsiye ederim. bu güne kadar gördüğüm en iyi "Amerika Sokaklarda Doğdu" türünde filmiydi.

Yazının devamı.. »
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!